Akcesoria do zestawu Hydro-Test

Ilość zdjęć: 5

 

Kolano kierujące strumień wody do hydrantów zewnętrznych.

podwyższa bezpieczeństwo i komfort przy pomiarze hydrantów zewnętrznych;
umożliwia kierowanie strumieniem wody do 45⁰;
skraca czas wykonywania pomiarów wydajności hydrantów;
pomiaru może dokonać jedna osoba;
urządzenia pomiarowe nie są narażone na uszkodzenia mechaniczne spowodowane ciśnieniem dynamicznym.Manometr kl. 1.6

Przedmiotem oferty jest nowoczesny manometr kl.1.6. W ofercie BIATECH znajdują się tylko i wyłącznie produkty spełniające najbardziej wymagające kryteria technologii pomiarowych, dlatego możesz mieć pewność, że manometr stworzony przez naszą firmę Cię nie zawiedzie. Zakres manometru wynosi 0-1.6MPa – produkt posiada Świadectwo Wzorcowania GUM z szybkozłączem oraz obudową gumową. Przyrząd ten jest dostępny w standardowym zestawie HYDRO-TEST manometry.


Urządzenie spustowe do hydrantów zewnętrznych wraz z podwójnym zestawem dysz pomiarowych

Praktyczny przyrząd, dzięki któremu możliwe jest jednoczesne badanie 2 hydrantów zewnętrznych. Bardzo pomocny przyrząd, który nie znajduje się na wyposażeniu zestawów przygotowanych przez firmę BIATECH: HYDRO-TEST oraz HYDRO-TEST Z. Tym bardziej zachęcamy do zaopatrzenia się w urządzenie spustowe do hydrantów zewnętrznych. Produkt jest dostępny w wersji wzbogaconej o podwójny zestaw dysz pomiarowych.


Przetwornik ciśnienia ze świadectwem wzorcowania do HT-02

Proponowany przez nas przetwornik ciśnienia pozwala na efektywną regulację skomplikowanych procesów technologicznych. Przyrząd wyróżnia się nieprzeciętną dokładnością oraz solidnym wykonaniem, które przekłada się na wytrzymałość w trakcie użytkowania. Jego główne zadanie to zagwarantowanie dokładnego oraz wiarygodnego pomiaru wydajności hydrantu.
Przetwornik ciśnienia posiada świadectwo wzorcowania do HT-02 – produkt jest dostępny zarówno w wersji opcjonalnej jak i część wyposażenia zestawu HT-02.


Waliza HYDRO-TEST

W standardowym zestawie HYDRO-TEST znajduje się waliza, która sama w sobie stanowi wyjątkową wartość. Wysokiej jakości wykonanie oraz zachęcająca estetyka to zalety, które czynią z naszej walizy idealny produkt dla specjalistów dbających o bezpieczeństwo przenoszonych przyrządów oraz profesjonalny wizerunek.


Zestaw transmisji danych HT-02

Opisywany zestaw to odpowiedź na oczekiwania Klientów, którzy stawiają na nowoczesne rozwiązania. Możliwość sprawnej i szybkiej transmisji danych ma kluczowe znaczenie w pracy fachowca od urządzeń hydrantowych. Zalety produktu to: szybka transmisja danych (wyników pomiarów) do komputera poprzez port USB, HT-02 jest kompatybilny z większością komputerów wyposażonych w złącze USB oraz RS232. Należy tu wyraźnie podkreślić, że zestaw transmisji danych HT-02 jest przystosowany do pracy z programem komputerowym SamSerwis – dzięki temu, transmisja wyników do programu oraz dalsze przeniesienie do pamięci urządzeń staje się szybką formalnością.


design lab